In 2018 weer kunstroute, historische avond, kinderactiviteiten en poëzie

 

In 2018 krijgt HvH te maken met dijkverhoging (werkzaamheden Hoekse Lijn en verlenging Hoekse Baan). In combinatie met de actualiteit rond het stijgen van de zeespiegel een mooie aanleiding om stil te staan bij de ligging van ons dorp t.o.v. het ons omringende water (zee, Nieuwe Waterweg).

Vandaar ons thema: Onder de zeespiegel. We sluiten daarmee aan bij het thema ‘Landschap’ in ‘Cultuurhistorische verkenning van HvH’, Nijmegen 2017. We focussen ons op de omgeving van de Hillwoning en Bonnenpolder (laagste ligging) en het duingebied (hoogste ligging).

In onze programmering o.a.:

  • 20 februari: ‘Strijd tegen het water’ door Henk van der Lugt
    (Historisch Genootschap HvH) in Café Harwich.
  • 24 juni: poëziemiddag tuin Hillwoning
  • kinderactiviteiten
  • 20 – 21 oktober (voorlopige datum) kunstroute

Meedoen aan poëziemiddag of kunstroute?
Mail ons: .‘Onder de zeespiegel’ wordt gesubsidieerd 

door Kunst&Cultuur R’dam.

Categorie: Activiteiten die waren